Persoon te water Tsjaikovskistraat in Capelle aan den IJssel
De hulpdiensten zijn vrijdagavond uitgerukt na een melding over een persoon te water op de Tsjaikovskistraat in Capelle aan den IJssel. Onduidelijk is of er iemand gewond is geraakt. Wel is ook een ambulance gealarmeerd.
De melding kwam rond kwart over zeven 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Capelle aan den IJssel is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Capelle aan den IJssel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Capelle aan den IJssel 95 keer gealarmeerd. De ambulance moest 593 keer naar die plaats toe.