Ambulance met spoed naar Mathilde erf in Capelle aan den IJssel
Een ambulance is dinsdag 26 augustus met spoed uitgereden naar Capelle aan den IJssel voor een medisch incident aan Mathilde erf. De melding werd om 11:31 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond.
Capelle aan den IJssel is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Capelle aan den IJssel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Capelle aan den IJssel is de afgelopen 30 dagen 90 keer gealarmeerd. De ambulance moest 530 keer naar die plaats toe.