Ongeval met letsel op A20 in Capelle aan den IJssel

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
23 september 2025 06:38

De hulpdiensten zijn dinsdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de A20 in Capelle aan den IJssel.

De melding kwam rond kwart voor zeven 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Capelle aan den IJssel is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Capelle aan den IJssel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Capelle aan den IJssel 63 keer gealarmeerd. De ambulance moest 559 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

06:38
1 ongeval wegvervoer letsel a20 re 39,0 capelle aan den ijss icnum 544924
 
Alarmcodes
 
1430020 Persinfo