Reanimatie op Grafiek in Capelle aan den IJssel, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn donderdagavond uitgerukt voor een reanimatie aan de Grafiek in Capelle aan den IJssel. Ook een traumahelikopter is gealarmeerd.
De melding kwam donderdagavond bij de alarmcentrale binnen. Er zijn, behalve de traumahelikopter, twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Capelle aan den IJssel is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Capelle aan den IJssel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Capelle aan den IJssel is de afgelopen 30 dagen 52 keer gealarmeerd. De ambulance moest 574 keer naar die plaats toe.