Zeer grote brand op Isarweg in Europoort Rotterdam
Dinsdagmiddag is brand uitgebroken aan de Isarweg in Europoort Rotterdam. De brandweer heeft opgeschaald naar grip 1. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De brand brak iets na twaalf uur 's middags uit en werd binnen 32 minuten opgeschaald naar 'zeer grote brand'. De brandweer is uitgerukt met 4 tankautospuiten en 2 hoogwerkers en krijgt assistentie van omliggende korpsen. Onder meer vanuit Spijkenisse en Schiedam is versterking opgeroepen. Ook zijn er drie ambulances naar de locatie gestuurd.
Europoort Rotterdam is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Europoort Rotterdam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 51 keer naar Europoort Rotterdam gestuurd. De ambulance moest 22 keer naar die plaats toe.