Reanimatie op Noordzeeweg in Europoort Rotterdam
De hulpdiensten zijn dinsdagochtend uitgerukt voor een reanimatie aan de Noordzeeweg in Europoort Rotterdam.
De melding kwam rond half elf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen.Er zijn twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
De plaats Europoort Rotterdam valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Europoort Rotterdam, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer van Europoort Rotterdam is de afgelopen 30 dagen 19 keer gealarmeerd. De ambulance moest 12 keer naar die plaats toe.