Traumaheli naar Alkstraat in Hoek Van Holland
Vrijdag 21 mei is de traumaheli naar de Alkstraat in Hoek Van Holland gegaan. De melding werd om 22:13 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Rotterdam-Rijnmond.
Hoek Van Holland is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Hoek Van Holland reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Hoek Van Holland 16 keer gealarmeerd en moest de ambulance 21 keer naar die plaats toe.