Ambulance met spoed naar Koningin Julianastraat in Krimpen Aan Den Ijssel
Dinsdag 24 augustus is de ambulance met spoed uitgereden naar de Koningin Julianastraat in Krimpen Aan Den Ijssel. De melding werd om 14:52 via het P2000 netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond.
Krimpen Aan Den Ijssel is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Krimpen Aan Den Ijssel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Krimpen Aan Den Ijssel 20 keer gealarmeerd en moest de ambulance 191 keer naar die plaats toe.