Traumaheli met spoed naar Lange Dreven
Woensdag 12 augustus is de traumaheli met spoed naar Lange Dreven in Lieshout gegaan. De melding werd om 18:52 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Rotterdam-Rijnmond.
Lieshout is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Lieshout reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Lieshout 3 keer gealarmeerd en moest de ambulance 21 keer naar die plaats toe.