Brand in een gebouw op Mozartlaan in Maassluis
Aan de Mozartlaan in Maassluis is in de nacht van dinsdag op woensdag een brand in een gebouw gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond kwart over een 's nachts uit. Met onder meer 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Hoek van holland is de brandweer om bijstand gevraagd.
Maassluis is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Maassluis reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Maassluis 51 keer gealarmeerd. De ambulance moest 217 keer naar die plaats toe.