Ongeval met letsel op Narcisstraat in Maassluis, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn maandagmiddag uitgerukt voor een zwaar ongeval met letsel aan de Narcisstraat in Maassluis. Behalve een ambulance is ook een traumahelikopter gealarmeerd.
De melding kwam rond kwart over twee 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is, behalve de traumahelikopter, een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Maassluis is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Maassluis reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Maassluis is de afgelopen 30 dagen 24 keer gealarmeerd. De ambulance moest 203 keer naar die plaats toe.