Brandmelding bij een bedrijf op Antarcticaweg in Maasvlakte Rotterdam
Aan de Antarcticaweg in Maasvlakte Rotterdam is vrijdagochtend een brand uitgebroken. Het is nog niet bekend wat de oorzaak van de brand is.
De eerste melding kwam iets na acht uur 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. De brandweer is uitgerukt met 1 tankautospuit en 1 hoogwerker. Uit onder andere Hellevoetsluis zijn brandweerlieden om bijstand gevraagd.
Maasvlakte Rotterdam valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 22 keer naar Maasvlakte Rotterdam gestuurd. De ambulance moest 14 keer naar die plaats toe.