Gaslekkage op Nieuweweg in Melissant
De brandweer is vrijdagavond uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Nieuweweg in Melissant.
De melding kwam rond kwart voor acht 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Melissant is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Melissant reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Melissant 4 keer gealarmeerd. De ambulance moest 9 keer naar die plaats toe.