Gaslekkage op Klarebeekweg in Ouddorp
De brandweer is donderdagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Klarebeekweg in Ouddorp.
De melding kwam rond kwart over een 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 3 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Goedereedeen Stellendam is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Ouddorp is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Ouddorp reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Ouddorp 17 keer gealarmeerd. De ambulance moest 53 keer naar die plaats toe.