Gaslekkage op Heerendijk in Oude-tonge
De brandweer is maandagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage op Heerendijk in Oude-tonge.
De melding kwam vlak voor twee uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 3 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Den Bommel is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Oude-tonge is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Oude-tonge reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Oude-tonge is de afgelopen 30 dagen 6 keer gealarmeerd. De ambulance moest 20 keer naar die plaats toe.