Reanimatie op Varleweg in Poortugaal, traumaheli gealarmeerd
De hulpdiensten zijn dinsdagavond uitgerukt voor een reanimatie aan de Varleweg in Poortugaal. De melding kwam rond kwart voor 7 bij de alarmcentrale binnen. Er zijn twee ambulances naar het incident gestuurd om hulp te verlenen en ook de traumahelikopter is gealarmeerd.
Poortugaal is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Poortugaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Poortugaal 12 keer gealarmeerd en moest de ambulance 55 keer naar die plaats toe.