Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op Landheer in Poortugaal

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
23 oktober 2024 17:28

Bij een ongeval op de Landheer in Poortugaal is woensdagmiddag een voertuig te water geraakt, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.

Het ongeval gebeurde rond half 6 in de middag. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.

Poortugaal is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Poortugaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 15 keer naar Poortugaal gestuurd en moest de ambulance 120 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

17:28
2 voertuig te water landheer poortugaal icnum 580989
 
Alarmcodes
 
1430020 Persinfo