Ongeval met letsel op Albrandswaardsedijk in Poortugaal
De hulpdiensten zijn dinsdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Albrandswaardsedijk in Poortugaal.
De melding kwam 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Poortugaal is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Poortugaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Poortugaal is de afgelopen 30 dagen 12 keer gealarmeerd. De ambulance moest 77 keer naar die plaats toe.