Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Bergstoep in Rotterdam
Op de Bergstoep in Rotterdam heeft zaterdagavond een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam iets na negen uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Rotterdam valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Rotterdam, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 928 keer naar Rotterdam gestuurd en moest de ambulance 5329 keer naar die plaats toe.