Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Jan Ligthartstraat in Rotterdam
Bij een ongeval op de Jan Ligthartstraat in Rotterdam zijn zaterdagmiddag mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
Het ongeval gebeurde vlak na een uur 's middags. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Rotterdam valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Rotterdam, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 1174 keer naar Rotterdam gestuurd. De ambulance moest 6026 keer naar die plaats toe.