Persoon te water Kralingse Plaslaan in Rotterdam
De hulpdiensten zijn zaterdagavond uitgerukt na een melding over een persoon te water op Kralingse Plaslaan in Rotterdam. Onduidelijk is of er iemand gewond is geraakt. Wel is ook een ambulance gealarmeerd.
De melding kwam vlak voor acht uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Rotterdam is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Rotterdam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Rotterdam 881 keer gealarmeerd. De ambulance moest 5.997 keer naar die plaats toe.