Gaslekkage op J M vd Lugt Melsertln in Vierpolders
De brandweer is dinsdagavond uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op J M vd Lugt Melsertln in Vierpolders.
De melding kwam rond kwart over zeven 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Zwartewaal is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Vierpolders is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Vierpolders reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Vierpolders is de afgelopen 30 dagen 1 keer gealarmeerd. De ambulance moest 15 keer naar die plaats toe.