Ongeval met letsel op Burgemeester Van Lierplein in Vlaardingen
Op het Burgemeester Van Lierplein in Vlaardingen heeft woensdagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam vlak na drie uur in de middag bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Vlaardingen valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Vlaardingen, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 81 keer naar Vlaardingen gestuurd en moest de ambulance 455 keer naar die plaats toe.