Traumaheli met spoed naar Zwaan in Zoeterwoude
Zaterdag 10 december is de traumaheli met spoed naar Zwaan in Zoeterwoude gegaan. De melding werd om 11:23 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Rotterdam-Rijnmond.
Zoeterwoude is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Zoeterwoude reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Zoeterwoude 16 keer gealarmeerd en moest de ambulance 50 keer naar die plaats toe.