Bureau Rijnmond is terug na korte zomerstop! in Rotterdam

7 september 2022 14:34
Bron: Politie.nl

Bureau Rijnmond is terug na een korte zomerstop. In de aflevering van morgen, donderdag 8 september, wordt aandacht besteedt aan vijf nieuwe zaken.

Overval
Maandag 3 mei, even voor 20.00 uur werd een filiaal van het Kruidvat aan de Goudsesingel in Rotterdamovervallen door een man met een mes. Hij gaat er vandoor met een geldbedrag en laat het personeel hevig geschrokken achter.

 

Beroving
Dinsdagavond 5 juli zijn in Rotterdam drie jongens onder bedreiging van een vuurwapen, beroofd van hun spullen toen ze door het park achter de Paul Whitemansingel liepen. Eén verdachte is aangehouden. Wie herkent de ander?

Bommelding
Dinsdag 3 mei, kort na 21.30 uur kregen agenten een bommelding in theater Zuidplein in Rotterdam. Gelukkig is er geen explosief gevonden, maar de politie zoekt nog wel naar de man die de melding deed. Er zijn beelden van hem.

Mishandeling
Een avondje stappen in het Kroatische Split eindigde voor een 22-jarige man uit Zuid Holland op de eerste hulp. Hij liep onder meer een gebroken oogkas op toen een andere Nederlander hem in zijn gezicht sloeg. Tijdens de klap verloor de dader vermoedelijk zijn Seiko horloge. De politie zoekt de dader en roept de hulp in van de kijker van Bureau Rijnmond.

Aanranding
Op donderdag 23 juni jl deed een 20-jarige vrouw boodschappen bij een vestiging van Albert Heijn aan de Goudsesingel in Rotterdam. Terwijl zij nietsvermoedend bij de koelvitrine stond, werd zij aangerand door een man. Er zijn duidelijke beelden van hem. Wie herkent hem?

0Kijk donderdagmiddag rond 17.20 uur naar Bureau Rijnmond op RTV Rijnmond (herhaling elk half uur tot de volgende dag 17.00 uur).

Voor meer informatie en de afzonderlijke items kunt u terecht op www.politie.nl/bureaurijnmond en op de diverse sociale media.