Beroving met geweld Hagemanstraat ‘s-Gravenzande: politie zoekt getuigen in 's-Gravenzande

21 maart 2026 11:45
Bron: Politie.nl

In de avond van vrijdag 20 maart kreeg de politie tussen 22.00 en 22.30 uur een melding van een beroving met geweld in de Hagemanstraat in ‘s-Gravenzande. Aldaar zouden drie personen beroofd zijn. De politie is direct een onderzoek gestart en is op zoek naar getuigen en camerabeelden.

Ter plaatse troffen de agenten de drie slachtoffers aan, waaronder twee vrouwen en een man. Eerder op de avond zaten de drie personen in een stilstaand voertuig aan de Hagemanstraat. Waarna twee mannen naar het voertuig toe kwamen. De twee mannen bedreigden de drie slachtoffers met een wapen, namen spullen van hen af en mishandelde hen. Hierbij is een slachtoffer, een vrouw, gewond geraakt en ter controle naar het ziekenhuis gegaan. Vervolgens gingen de twee verdachten er met het voertuig vandoor.
 

Onderzoek gestart

De recherche is direct een onderzoek gestart. De verdachten werden niet in de omgeving aangetroffen. Wel heeft de politie het voertuig op later moment aangetroffen en in beslag genomen.
 

Signalement

De politie is op zoek naar de verdachten. Het ging hierbij om twee mannen die geheel in donkere kleding gekleed waren.

 

Heeft u informatie?

Heeft u informatie over dit incident of camerabeelden waarop u iets is opgevallen of heeft u op een andere manier informatie die voor het onderzoek van belang kan zijn? Neem dan contact op met de opsporingstiplijn via 0800-6070. Liever anoniem? Bel dan met M. via 0800-7000. U kunt ook het tipformulier gebruiken.