Traumaheli gealarmeerd voor incident aan N915 in Alblasserdam
Een ambulance is vrijdag 8 december met spoed uitgereden naar Alblasserdam voor een medisch incident aan de N915. Ook is er een traumahelikopter gealarmeerd. De melding werd om 22:30 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.
Alblasserdam valt onder de P2000-regio Zuid-Holland Zuid. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 14 keer naar Alblasserdam gestuurd en moest de ambulance 128 keer naar die plaats toe.