Gaslucht op Prinses Beatrixstraat in Arkel
De brandweer van Arkel is zaterdag 18 november gealarmeerd voor een gaslucht op de Prinses Beatrixstraat. De melding werd om 18:26 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Arkel, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Arkel is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Zuid-Holland Zuid. De hulpdiensten in Arkel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Arkel 1 keer gealarmeerd en moest de ambulance 23 keer naar die plaats toe.