Ongeval met letsel op Vrieseplein in Dordrecht
Bij een aanrijding op het Vrieseplein in Dordrecht zijn maandagmiddag mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer kwart voor 6 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Dordrecht valt onder de P2000-regio Zuid-Holland Zuid. De hulpdiensten in Dordrecht, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 69 keer naar Dordrecht gestuurd en moest de ambulance 1080 keer naar die plaats toe.