Ongeval met letsel op Mees Toxopeusstraat in Dordrecht
De hulpdiensten zijn zondagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Mees Toxopeusstraat in Dordrecht.
De melding kwam rond kwart over vijf 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Dordrecht is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Zuid-Holland Zuid. De hulpdiensten in Dordrecht reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Dordrecht 115 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.099 keer naar die plaats toe.