Woningbrand in Goudriaan op Brederodeplein
Zondagavond is brand in een woning uitgebroken aan het Brederodeplein in Goudriaan. Het is nog niet bekend wat de oorzaak van de brand is.
De eerste melding kwam rond tien voor half tien 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer aanwezig.
Goudriaan is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Zuid-Holland Zuid. De hulpdiensten in Goudriaan reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 5 keer naar Goudriaan gestuurd en moest de ambulance 4 keer naar die plaats toe.