Traumahelikopter ingezet voor voertuig te water op Ammerse Kade in Groot-Ammers
Bij een ongeval op de Ammerse Kade in Groot-Ammers is vrijdagnacht een voertuig te water geraakt, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde rond kwart voor 1 in de nacht. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te assisteren. De brandweer is uitgerukt om te assisteren. Ook zijn er vier ambulances naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Groot-Ammers valt onder de P2000-regio Zuid-Holland Zuid. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 2 keer naar Groot-Ammers gestuurd en moest de ambulance 21 keer naar die plaats toe.