Traumaheli gealarmeerd voor incident aan Gerrit Hendrixlaan in Hendrik-Ido-Ambacht
Een ambulance is vrijdag 15 december met spoed uitgereden naar Hendrik-Ido-Ambacht voor een medisch incident aan de Gerrit Hendrixlaan. Ook is er een traumahelikopter gealarmeerd. De melding werd om 00:48 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.
Hendrik-Ido-Ambacht valt onder de P2000-regio Zuid-Holland Zuid. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 15 keer naar Hendrik-Ido-Ambacht gestuurd. De ambulance moest 144 keer naar die plaats toe.