Ambulance met spoed naar Tromplaan in Hendrik-Ido-Ambacht
Een ambulance is dinsdag 9 september met spoed uitgereden naar Hendrik-Ido-Ambacht voor een medisch incident aan Tromplaan. De melding werd om 22:34 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.
Hendrik-Ido-Ambacht is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Zuid-Holland Zuid. De hulpdiensten in Hendrik-Ido-Ambacht reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Hendrik-Ido-Ambacht 18 keer gealarmeerd. De ambulance moest 127 keer naar die plaats toe.