Ongeval met letsel op Noordeinde in Hendrik-Ido-Ambacht

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
2 december 2025 19:01

De hulpdiensten zijn dinsdagavond uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Noordeinde in Hendrik-Ido-Ambacht.

De melding kwam vlak na zeven uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Hendrik-Ido-Ambacht is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Zuid-Holland Zuid. De hulpdiensten in Hendrik-Ido-Ambacht reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Hendrik-Ido-Ambacht 26 keer gealarmeerd. De ambulance moest 224 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

19:01
1 ongeval wegvervoer letsel noordeinde hendrik-ido-ambacht icnum 691224
 
Alarmcodes
 
1430020 Persinfo