Ongeval met letsel op Antoniuslaan in Hendrik-Ido-Ambacht

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
30 december 2025 12:51

De hulpdiensten zijn dinsdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Antoniuslaan in Hendrik-Ido-Ambacht.

De melding kwam rond kwart voor één 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Hendrik-Ido-Ambacht is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Zuid-Holland Zuid. De hulpdiensten in Hendrik-Ido-Ambacht reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Hendrik-Ido-Ambacht 12 keer gealarmeerd. De ambulance moest 208 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

12:51
1 ongeval wegvervoer letsel antoniuslaan hendrik-ido-ambacht icnum 748723
 
Alarmcodes
 
1430020 Persinfo