Ongeval met letsel op Binnenhaven in Nieuwpoort

Foto: Inter Visual Studio (Archief)
12 november 2021 18:34

Op de Binnenhaven in Nieuwpoort heeft vrijdagavond een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.

De eerste melding kwam rond half 7 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.

De plaats Nieuwpoort valt onder de P2000-regio Zuid-Holland Zuid. De hulpdiensten in Nieuwpoort, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 6 keer naar Nieuwpoort gestuurd en moest de ambulance 8 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

18:34
1 ongeval wegvervoer letsel binnenhaven nieuwpoort icnum 618067
 
Alarmcodes
 
1430020 Persinfo