Traumahelikopter ingezet voor persoon te water op Sportlaan in Sliedrecht
Door nog onbekende oorzaak is donderdagmiddag mogelijk iemand gewond geraakt toen deze in het water terecht kwam.
De eerste melding kwam ongeveer kwart voor 6 in de middag bij de alarmcentrale binnen. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te asisteren. Ook zijn er drie ambulances naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niet bekend.
De plaats Sliedrecht valt onder de P2000-regio Zuid-Holland. De hulpdiensten in Sliedrecht, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer van Sliedrecht is de afgelopen 30 dagen 155 keer gealarmeerd. De ambulance moest 14 keer naar die plaats toe.