Middelbrand op Valsakker in Aalden
Aan Valsakker in Aalden is zondagavond een brand in een loods of bijgebouw uitgebroken. Meerdere brandweervoertuigen zijn uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond kwart over negen 's avonds uit en werd binnen 6 minuten opgeschaald naar 'middelbrand'. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer gealarmeerd. Uit onder andere Zweeloo is de brandweer om bijstand gevraagd.
Aalden is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Aalden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Aalden 6 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.