Gaslekkage op Hoofdkade in Buinerveen
De brandweer is woensdagavond uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op Hoofdkade in Buinerveen.
De melding kwam rond kwart over zes 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Borger is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Buinerveen is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Buinerveen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Buinerveen 1 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.