Gaslekkage op Elburgerweg in Dronten
De brandweer is maandagochtend uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Elburgerweg in Dronten.
De melding kwam vlak voor twaalf uur 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Dronten is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Dronten reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Dronten is de afgelopen 30 dagen 15 keer gealarmeerd. De ambulance moest 183 keer naar die plaats toe.