Gaslekkage op Buitenplaats in Dronten
De brandweer is in de nacht van dinsdag op woensdag uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op Buitenplaats in Dronten.
De melding kwam rond half drie 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Dronten is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Dronten reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Dronten is de afgelopen 30 dagen 14 keer gealarmeerd. De ambulance moest 403 keer naar die plaats toe.