Middelbrand op Bosruiterweg in Zeewolde
De brandweer is zondagavond uitgerukt na een melding over een autobrand op de Bosruiterweg in Zeewolde.
De melding kwam rond kwart voor twaalf 's avonds bij de alarmcentrale binnen. De brand werd binnen 2 minuten opgeschaald naar 'middelbrand'. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Zeewolde is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Zeewolde reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Zeewolde is de afgelopen 30 dagen 24 keer gealarmeerd. De ambulance moest 164 keer naar die plaats toe.