Voertuigbrand op Markeweg in Blesdijke
De brandweer is dinsdagochtend uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op de Markeweg in Blesdijke.
De melding kwam vlak na elf uur 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Wolvegaen Oldemarkt is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Blesdijke is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Blesdijke reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Blesdijke 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.