Gaslekkage op de Meerpaal in Burum
De brandweer is maandagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de de Meerpaal in Burum.
De melding kwam rond half twee 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Grijpskerken Buitenpost is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Burum is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Burum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Burum 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.