Voertuig te water Drachtster Heawei in De Veenhoop

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
21 juni 2025 01:59

De hulpdiensten zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag uitgerukt na een melding over een voertuig te water op Drachtster Heawei in De Veenhoop.

De melding kwam vlak voor twee uur 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.

De Veenhoop is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in De Veenhoop reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van De Veenhoop 0 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

01:59
ongeval/wegvervoer/voertuig te water prio 1 de veenhoop drachtster heawei
 
Alarmcodes
 
0330112