Brandweer met spoed naar Aengwirderweg in Luinjeberd tilassistentie ambulance
De brandweer van Luinjeberd is dinsdag 10 augustus gealarmeerd voor tilassistentie ambulance op de Aengwirderweg. De melding werd om 16:31 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Luinjeberd, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Luinjeberd is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Luinjeberd reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Luinjeberd 1 keer gealarmeerd en moest de ambulance 0 keer naar die plaats toe.