Gaslekkage op Bonningastrjitte in Oppenhuizen
De brandweer is vrijdagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Bonningastrjitte in Oppenhuizen.
De melding kwam vlak voor één uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Sneek is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Oppenhuizen is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Oppenhuizen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Oppenhuizen is de afgelopen 30 dagen 7 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.