Ongeval met letsel op Johnny van Doornplein in Arnhem

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
2 september 2025 12:45

De hulpdiensten zijn dinsdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan het Johnny van Doornplein in Arnhem.

De melding kwam rond kwart voor één 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Arnhem is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Arnhem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Arnhem 143 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.085 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

12:45
aanrijding letsel johnny van doornplein arnhem 649630
 
Alarmcodes
 
0830999 Meldkamer Oost Nederland Monitorcode