Ongeval met letsel op A325 in Arnhem
De hulpdiensten zijn in de nacht van zaterdag op zondag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de A325 in Arnhem.
De melding kwam vlak na een uur 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Arnhem is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Arnhem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Arnhem 143 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.096 keer naar die plaats toe.